Strona główna

 

OFERTA

GALERIA

OKOLICA

KONTAKT

LINKI

 

KSIĘGA GOŚCI

STRONA GŁÓWNA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przedstawiamy możliwość spędzenia weekendu lub urlopu w „Hlebówce”. 

Hlebówka jest 3 hektarowym ogrodzonym gospodarstwem agroturystycznym położonym w

gminie Lubawka na granicy Sudetów Zachodnich i środkowych. Gospodarstwo znajduje się we wsi Szczepanów - ok. 4 km. od centrum Lubawki - przy drodze Lubawka - Karpacz - Jelenia Góra na wysokości 570 m n.p.m i jest idealnym miejscem dla ludzi chcących odpocząć od miejskiego zgiełku.

Hlebówka jest oazą tworzoną przez dawnych mieszczuchów dla własnego i Gości spokoju. Gospodarstwo posiada miejsca noclegowe w pokojach 2, 3 i 4 - osobowych.

Proponujemy Państwu bardzo smaczne  posiłki z domowej kuchni. Nie organizujemy nic "na siłę", natomiast chętnie pomagamy w organizacji czasu na własną rękę.

Na wyposażeniu jest : plac zabaw dla dzieci, miejsca do grilla i ognisk, stawy, łódka, altany, wiaty, letni prysznic, wiata parkingowa. Dla amatorów wędkowania znajdzie się wiele ciekawych miejsc - między innymi zalew wodny w Bukówce na rzece Bóbr.

Istnieje możliwość zorganizowania przez zaprzyjaźnione Biuro Turystyczne ciekawych wycieczek krajowych i zagranicznych. Atrakcyjna okolica i sieć szlaków turystycznych zachęca do uprawiania turystyki pieszej, kolarstwa górskiego, narciarstwa. Nieopodal znajdują się trzy przejścia graniczne z Republiką Czeską

Istnieje możliwość skorzystania z krytego basenu w Kamiennej Górze. W okolicy znajduje się sieć oznakowanych biegowych tras rowerowych, pieszych i narciarskich. W odległości ok. 5 km. od Ośrodka zlokalizowany jest orczykowy wyciąg narciarski o długości 650 m. oraz wyciąg talerzykowy dla początkujących. Możliwe jest także korzystanie z wyciągów narciarskich po stronie czeskiej (dojazd ok. 8 do 15 km.).

Copyright © 2005